Mini vertikální zahrady

Tzv. mini vertikální zahrady jsou dnes stále oblíbenějším způsobem, jak si lidé doma pěstují okrasné květiny, pokojové rostliny, zeleninu nebo bylinky, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Největší výhodou oproti klasickému květináči je to, že na stejné ploše můžete pěstovat až několikanásobně více rostlin a květin. Domácí vertikální zahrada je rovněž výrazný estetický prvek Vaší domácnosti. Okrasné květiny ve vertikální struktuře připomínají překupující záhony ve venkovních okrasných zahradách.


inspirace pro vertikální zahrady mohly být různé, vertikální mini zahrady jsou vlastně květináče ve vertikální podobě

Rovněž zeleninové nebo bylinkové zahrádky v kaskádové struktuře u Vás doma nebo v kanceláři jsou nádherný způsob, jak si zpříjemnit prostředí a také Vám pomohou relaxovat a odreagovat se.

 

Oproti velkým vertikálním zahradám (stěnám) si můžete mini vertikální zahradu pořídit s výrazně nižšími náklady a rovněž instalace je velmi snadná.  Příkladem takové mini vertikální zahrady, kterou si zvládnete sami postavit,  je nový inovativní stavebnicový systém firmy Minigarden.

 

příklady vertikálních květináčů:

1) Minigarden květináče - vertikální set

Minigarden vertikální set je inovativní stavebnicový systém, který Vám umožní si vypěstovat okrasnou, bylinkovou, zeleninovou nebo jahodovou zahradu ve vertikální struktuře.

Minigarden vertikální sestavu květináčů můžete instalovat do volného prostoru na podlahu nebo ji připevnit ke zdi a to jak v interiéru, tak v exteriéru v závislosti na typu pěstované rostliny. Minigarden vertikální sestava je vybavena unikátním drenážním systémem, který odvádí přebytečnou vodu do spodní podložky.

Minigarden vertikální set si můžete objednat ZDE.

2) Minigarden květináče - rohový set

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minigarden rohová sestava je inovativní stavebnicový systém, který Vám umožní si vypěstovat okrasnou, bylinkovou, zeleninovou nebo jahodovou zahradu ve vertikální struktuře.

Minigarden rohovou sestavu můžete instalovat do volného prostoru na podlahu nebo ji připevnit ke zdi a to jak v interiéru, tak v exteriéru v závislosti na typu pěstované rostliny. Minigarden rohová sestava je vybavena unikátním drenážním systémem, který odvádí přebytečnou vodu do spodní podložky.

Minigarden rohový set si můžete objednat ZDE.

Minigarden – Vaše bylinková zahrada – Vaše zdravá výživa

 

3) Elho vertikální zahrada

Jednodušší formou vertikální zahrady je sestava květináčů od firmy ELHO. Můžete si zvolit 3 nebo 5 úrovňovou sestavu a vybrat si z několika barevných odstínů. Tento systém je vybaven drenážním systémem, který umožní odtok přebytečné vody do spodní podložky, která je součástí kompletu. Vertikální sestava ELHO Vám umožní si vypěstovat Vaší okrasnou, bylinkovou nebo zeleninovou zahradu u Vás doma, a to jak v interiéru nebo v exteriéru. Sestava je rovněž vhodná na pěstování jahod.

Elho vertikální zahradu si můžete objednat ZDE.

 

4) designový nástěnný kvetináč Modul Green

  

 

stejně jako v předchozím případě se nejedná o klasický vertikální květináč, nicméně pokud zkombinujete několik nástěnných květináčů, tak výsledný efekt je stejný. Existuje nespočet kombinací, jak s květináči Modul’Green®  velmi originálně ozdobit stěnu, roh nebo sloup. Záleží jen na vaší fantazii a tvořivosti a poté si můžete užívat nádherné živé, přírodní obrazy ve vašem bytě.

 Květináče Modul’Green® si můžete objednat ZDE.

5) Lechuza samozavlažovací kaskadový květináč Cascada Color


Kompletní set samozavlažovacího květináče Lechuza Cascada Color tvoří kromě obalu samozavlažovací set, obsahující separační desku, měrku s ukazatelem stavu hladiny vody a balením substrátu Lechuza-Pon na vytvoření drenážní vrstvy. Květináč Cascada Color je vybaven vypouštěcím ventilem zabraňujícím přelití rostliny.

Do jedné nádoby můžete zasadit až 12 rostlin.

Lechuza samozavlažovací kaskadový květináč si můžete objednat ZDE.

Copyright © www.mini-zahrada.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.mini-zahrada.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace